Переглядів: 1687

БУДУЄМО ПАРТНЕРСТВО З РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за підтримки ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» з 28 по 29 серпня в Бізнес-центрі «Восточный» провели 2-денний тренінг для представників туристичних операторів  в сфері регіонального туризму, ентузіастів та активістів етнічного, історичного, активного та інших видів туризму, представників відділів туризму міст та районів та обласної держадміністраці.

Для проведення тренінгу були залучені експерти з розвитку активного туризму та етнотуризму Володимир Закалюжний (Львів-Карпати) та Вікторія Склярова (Харків).

Основні завдання тренінгу:

  • побудова основи для узгоджених дій основних регіональних учасників розвитку туризму;
  • переконати учасників у взаємній вигоді співпраці із створення Луганського туристичного продукту;
  • надати учасникам інструменти співробітництва у розвитку регіонального туристичного продукту;
  • висвітити сучасний досвід і практику регіонального розвитку туристичного продукту в Україні;
  • навчити учасників елементам маркетингу для просування туристичного продукту регіону.

Під час першого дня, учасники ознайомились з програмою тренінгу та на прикладі Втілення проекту "ВелоКраїна" в Українських Карпатах дізнались про функції маркетингу і регіонального партнерства у створенні туристичних маршрутів.

Після невеличкої перерви на каву до уваги були представлені презентації «Етнофест від ідеї до популярності» на прикладі створення фестивалю  «Співочі Тераси», та «Готуємо фестиваль індустріальної культури «Друга Зміна» 2013:робота над помилками та планування наступного успіху».

Після плідної співпраці учасники тренінгу мали нагоду продовжити обговорення питань з розвитку туризму в неформальній обстановці під час вечері.

У другий день учасники тренінгу розділились на 3 групи та працювали над практичною вправою зі створення туристичного продукту та розробки маркетингової компанії.

Учасниками були обрані такі туристичні продукти як:

  1. Дводенний оглядовий велотур по лісам Кремінщині;
  2. Екстремальний VIP Туризм на Луганщині з елементами розіграшу;
  3. Фестиваль «Друга зміна. Ніч індустріальної культури»

По завершені тренінгової програми, Петро Кошуков Презентував фінальну версію партнерського веб-ресурсу «Луганські мандри: туристичні маршрути регіону». Нажаль, учасники тренінгу не змогли повною мірою оцінити зазначений ресурс із-за технічних труднощів які виникли у команди веб-розробників. Що ж, чекатиме на повноцінну презентацію веб-ресурсу «Луганські мандри: туристичні маршрути регіону» у вересні цього року.

Нагадаємо,що ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» за власної ініціативи та волонтерів веде роботу по відновленню туристичного сайту Луганщина туристична. В планах експертів Агентства наповнити сайт оновленою інформацією щодо туристичних пам’яток, місць відпочинку та розваг, соціальної інфраструктури Луганської області та інш., а також нових цікавих маршрутів. Як що Вам цікаво – звертайтесь! Як що Ви маєте пропозиції та хочете допомогти  - чекаємо на Вашу допомогу!

Прес-служба АСР

 

 

 

 

Яндекс.Метрика