Нові можливості

Спортивный молодежный обмен в Эстонии!

2020 02 13Всегда мечтали принять участие в международном молодежном проекте Erasmus+, но не знаете английского? Не проблема! Мы, команда ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» подготовили для вас новый молодежный обмен «Compa(S)port», где основной язык - русский!

14.5 – 23.5.2020

Кохтла-Нымме, Эстония

«Compa(S)port» – международный молодёжный обмен для участников 18-30 лет из Эстонии, Латвии, Украины и России. Название проекта происходит от двух слов: «компас» и «спорт». Идея в том, что «наш компас» или наше молодежное направление направлено на спорт!

Продовжити ...

Шукаємо учасників на тренінговий курс «ReflACT» у колоритній Вірменії

2020 02 11Громадська організація «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» шукає учасників на тренінговий курс “ReflACT” у колоритній Вірменії, організований завдяки програмі Erasmus+.

Коли: 17-24 квітня 2020

Де: м. Цахкадзор, Вірменія

Країни-учасниці: Україна, Словаччина, Чехія, Естонія, Вірменія, Грузія, Молдова.

Продовжити ...

Шукаємо учасників на тренінговий курс “Change YOUth – Empowering meaningful impact on community” у Вірменії

2019 09 10 01Громадська організація «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» шукає учасників на тренінговий курс “Change YOUth – Empowering meaningful impact on community” у Вірменії, профінансований завдяки програмі Erasmus+.

Коли: 16-25 листопада 2019

Де: м. Цахкадзор, Вірменія

Країни-учасниці: Україна, Іспанія, Італія, Німеччина, Естонія, Молдова, Грузія, Вірменія

Продовжити ...

Ми шукаємо тім-лідера та учасників на грандіозний молодіжний обмін “Arts for Inclusion” в Італії, що відбудеться за підтримки програми Erasmus+

2019 08 11Громадська організація «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» шукає тім-лідера та учасників на грандіозний молодіжний обмін “Arts for Inclusion” в Італії, що відбудеться за підтримки програми Erasmus+.

Коли: 15-21 листопада 2019

Де: м. Спінея, провінція Венеція, Італія

Країни учасники: Україна, Італія, Чехія, Румунія, Боснія і Герцеговина, Туреччина

Про що: залученість молоді в соціальні проблеми через мистецтво

Продовжити ...

Яндекс.Метрика