• Головна
  • Новини
  • Експерти Агентства стійкого розвитку Луганського регіону провели тренінг з адвокасі та стратегічного планування для представників Новоайдарської громади
Переглядів: 640

Працівники Агенства Стійкого Розвитку Луганського регіону пройшли 1-й модуль навчання за темою: «Медіація. Базовий курс»

2018 09 18 01З 14-16 вересня 2018 р. у м.Харків, за підтримки Програми Розвитку ООН та на базі Центра права та посередництва Centre for Law & Mediation, працівники Агенства Стійкого Розвитку Луганського регіону пройшли 1-й модуль навчання за темою: «Медіація. Базовий курс». Вцілому курс складається з 3-х триденних модулів, що відповідає 96 академічним годинам.

Тренінг складався з теоритичної частини основ медіації, принципів та правил процесу медіації. Була зформульована роль медіатора та його компетенції. Великий і дуже важливий блок відведено для розбору фаз та етапів медіації з акцентами на массу тонкощів ведення кожного з них. І було б набагато складніше зрозуміти, як повинен працювати медіатор, якби тренер не допомогла розібратись в тому, що таке конфлікт, його складових, видах, закономірностях розвитку, динаміці та ескалації.

Окрім теорії, учасники мали можливість попрактикувати набуті ними знання та вміння. Кожен зміг відчути себе в ролі медіатора та однією зі сторін конфлікту, зрозуміти, яка це не легка та відповідальна робота, але, водночас, цікава та несуча позитив і злагоду.

Окрема вдячність висококваліфікованому тренеру, Світлані Петровій, яка чітко та структуровано донесла інформацію до учасників та допомагла зформувати базові вміння і навички професійного медіатора та ведення процесу медіації.

Це були цікаві, емоційні та продуктивні три дні. Працівники АСР Луганського регіону з нетерпінням чекатимуть наступні модулі навчання для можливості дізнатись ще більше інформції та попрактикувати свої навички медіатора!

{gallery}News/2018/09/2018-09-18:::0:0{/gallery}

 

 

Яндекс.Метрика