Переглядів: 1309

Шановні партнери!

У зв’язку з проведенням Дня Європи в Луганській області 18 травня 2013р.,  громадська організація “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону” у партнерстві з  Луганською облдержадміністрацією, Антрацитівською районною радою та державною адміністрацією, Бобриківською сільською радою виступають  з  ініціативою проведення  святкового заходу «День Європи - 2013» при підтримці Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” (www.cba.org.ua), Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) “Підвищення якості муніципальних послуг в Україні” (http://www.ims-ukraine.org) та Мережі Центрів Європейської інформації (http://ukrcei.org).

Формат заходу передбачає побудову в с. Бобрикове «Європейського кварталу», «Євро-села», «Міста майстрів»,  ярмарку «Златниця» та концертного майданчику на центральній площі  (схема розміщення наведена у малюнку).

Захід запропоновано партнерським територіальним громадам (що мають відношення до європейської тематики), навчальних закладів Луганської області, а також широкого кола громадськості, яка зацікавлена у застосуванні та просуванні європейських цінностей, закріплених в Лісабонській Угоді про ЄС 2007 року (зокрема демократія, права людини, свобода, людська гідність, толерантність тощо).

Запрошуємо Вас до спільної організації заходів з приводу Дня Європи в Луганській області. Наша продуктивна співпраця є запорукою вдалого позиціонування Луганщини на загальноукраїнському рівні. Захід буде висвітлюватись в регіональних та національних ЗМІ.

Можливі наступні формати залучення Вас до підготовки та святкування:

  1. Підготовка творчого номера, пов’язаного з європейською культурою та традиціями (танок, пісня, вистава), до святкового концерту, що буде проходити на площі с. Бобрикове під час святкування.
  2. Підготовка інтерактивної виставкової експозиції, присвяченої «європейському обличчю» Вашої організації або Вашої території, яка буде продемонстрована під час побудови «Європейського села».
  3. Адміністрування одного із пунктів європейського кварталу (Палатка про ЄС; експрес-школа європейських мов; освітня палатка “Хочеш здобути освіту в Європі? Запитай у нас!”; Інтерактивна палатка (інтерактивні вправи/ігри).
  4. Підготовка та проведення майстер-класу з одного із видів сучасного або народного мистецтва (боді-арт, деку паж, виготовлення вітражів, плетіння, різьба по дереву, ляльки-мотанки тощо).
  5. Презентація  національних культурних товариств Луганщини – представників країн Європейського Союзу.

Передбачається, що під час відкриття Дня Європи на центральній площі с. Бобрикове всі делегації пройдуть Європарадом та після цього представлять свою делегацію коротким виступом в 1 хвилину.

Також під час святкування буде проведено Євро-квест, що передбачає участь команд (4 особи у команді) від делегацій, які будуть змагатися за цінні призи від організаторів заходу.

Як і в минулому році, делегованим учасникам від кожної делегації буде запропоновано пройти всі пункти свята, відповісти на запитання, зібрати наліпки до Євро-паспорту та прийняти участь у безпрограшній благодійній акції від Фонду Громад Луганщини “ХОРС” з правом обміняти заповнений Європаспорт на приз.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у підготовці та проведенні Дня Європи в Луганській області, просимо Вас до 15.05.2013 надати нам свої пропозиції щодо Вашої участі на електронну адресу відповідального експерта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у формі таблиці відповідно до  Додатку.

За додатковою інформацією просимо звертатись до координатора заходу від громадської організації “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону” – Аладжальян Ганни Євгенівни,  тел. 066-592-64-62, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детально про підготовку та проведення Дня Європи ми будемо інформувати через наш сайт: www.open.lg.ua.

 Концепція святкування Дня  Європи

Прес-служба АСР

 

 

 

Яндекс.Метрика