Переглядів: 1753

Представники ГО АСР взяли участь у IV Національному ярмарку інституційного розвитку в якості провайдера

Представники ГО “Агентства стійкого розвитку Луганського регіону” директор Олег Міхальов та PR-менеджер Василь Скляров 17 листопада 2011 року взяли участь у IV Національному ярмарку інституційного розвитку в якості провайдера своїх тренінгових та інших послуг. Організатором ярмарки виступив Ресурсний центр ГУРТ. Відбувся зазначений захід у рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Цьогорічний Ярмарок зібрав рекордну кількість учасників - понад 300 осіб, які мали змогу ознайомитися з дієвими практиками та інноваційними послугами у сфері організаційного розвитку ІГС, окреслити тенденції та обговорити виклики щодо розвитку громадянського суспільства в Україні, налагодити успішні партнерства для впровадження спільних ініціатив.
Формат Ярмарку включав виставку-презентацію послуг для ІГС під час якої представники більш ніж 300 неурядових організацій мали змогу обмінятись своїми ідеями та налагодити нові контакти.

Також в рамках Ярмарку були проведені унікальні експертні дискусії: «Розвиток ефективної комунікації в громадському секторі», «Бачення ролі та стратегія розвитку громадянського суспільства в Україні», презентації «Як українська ментальність заважає інституційній спроможності і що з цим робити?», «Здобутки та перспективи ваучерної системи Проекту «Об'єднуємось заради реформ в Україні» (UNITER)» та  майстер-класи: «Стратегічний фандрейзинг»,  «Технологія партисипативної фасилітації», круглий стіл «Як підвищити ефективність консультацій з громадськістю? Роль громадських рад».

Участь ГО “Агентства стійкого розвитку Луганського регіону” в якості провайдера, під час заходу такого масштабу, свідчить про закріплення провідної позиції нашої організації серед відповідних ГО в Луганському регіоні.

Яндекс.Метрика